Minggu , 23 Juni 2024
Breaking News

Byla buvo paskirta teisėjui Thomas Wingate’ui.

Byla buvo paskirta teisėjui Thomas Wingate’ui.

Taip elgdamasi „ji dalyvavo nesąžiningai kuriant potencialias verslo galimybes ir padidinant pelną savo buvusiam darbdaviui, kartu galimai pašalinant pagrindinį konkurentą „Passport“, sakoma ieškinyje.

Jei valstybė „privers sužlugdyti“ „Passport“, tai sutrikdytų 315 000 žmonių, kuriems „Passport“ tarnauja, priežiūra ir būtų naudinga jos konkurentams, kuriems greičiausiai būtų paskirti jos nariai, sakoma ieškinyje.

Passportas yra vienintelis pelno nesiekiantis sveikatos planas tarp penkių įmonių, teikiančių valdomą priežiūrą daugumai Kentukio apie 1,3 milijono Medicaid studentų. Kitos keturios yra nacionalinės, pelno siekiančios sveikatos draudimo bendrovės.

„WellCare“ valdo didžiausią Kentukio „Medicaid“ verslo dalį (apie 35 proc.), po to seka „Passport“ su 25 proc.

Passportas teigė, kad kurso pakeitimas labiausiai paveikė, nes jis sumažino tarifus Džefersono apygardos regione maždaug 4,1 proc. Čia „Passport“ atlieka didžiąją dalį savo verslo. Tai padidina tarifus apie 2,2 procento likusiai valstijos daliai, kur kitos draudimo bendrovės padalija didžiąją dalį likusios valstijos „Medicaid“ verslo.

Dėl to ieškinyje teigiama, kad „Passport“ buvo sumažintas bendras tarifas, o kitos bendrovės padidintos.

Pasiruošę pagerinti savo sąnarių sveikatą ir bendrą savijautą? Išbandykite mūsų priedą šiandien adresu https://hondrostrong-website.com/ !

Passport, pirmoji Kentukio Medicaid valdoma priežiūros organizacija, prasidėjo 1997 m. kaip bandomasis projektas, skirtas kontroliuoti išlaidas Džefersone ir 15 aplinkinių apygardų. Vėliau valstybė išplėtė valdomą priežiūrą visoje valstijoje, įtraukdama pelno siekiančias komercines draudimo bendroves.

Tai vienintelė iš penkių valdomų priežiūros įmonių, kuri užsiima verslu tik Kentukyje.

Federalinė vyriausybė skiria apie 80 procentų pinigų Kentukio 11,5 milijardo dolerių per metus „Medicaid“ programai.

Passport ieškinyje teigė, kad tai veiksminga, gerai valdoma įmonė, kuri per 21 veiklos metus sutaupė valstybei milijonus dolerių Medicaid išlaidų.

Nors ginčas tebesitęsia, jis tik neseniai tapo viešas, kai Passportas pareiškė, kad sumažinimas gali kelti grėsmę jo ateičiai, taip pat jos naujos būstinės, kuri bus statoma Vakarų Brodvėjuje, ateičiai, o tai verslo lyderių sveikina kaip ekonomikos augimo ir plėtros galimybę. .

Tai paskatino išrinktus pareigūnus susirūpinti „Passport“ ateitimi ir jos 700 darbuotojų likimu.

„Esu nustebęs, kad Frankfortas nuėjo šiuo keliu – man tai visiškai nėra prasminga“, – „Courier Journal“ sakė Metro tarybos pirmininkas Davidas Jamesas. „Manau, kad tai siunčia siaubingą žinią Vakarų Luisviliui apie tai, ką Frankfortas mano apie Vakarų Luisvilį.

Daugiau: Passport generalinis direktorius kaltina Bevin administraciją planuojant plano žlugimą

Paso ir ministrų kabineto pareigūnai praėjusią savaitę susitiko bandydami išspręsti ginčą po to, kai atvyko į įstatymų leidybos komitetą aptarti šio klausimo. Tačiau derybos buvo nesėkmingos, teigiama ieškinyje.

Pareiškime „Passport“ atstovas teigė, kad ieškinys „yra būtinas kitas žingsnis siekiant užtikrinti tinkamą kompensaciją, kad paslaugų teikėjai galėtų aptarnauti mūsų narius, ypač tuos, kurie yra Luisvilio regione“.

Pareiškime priduriama: "Nors mes norėtume išspręsti klausimą derybose su valstybės vadovais, mūsų patikėtinė atsakomybė reikalauja, kad mes išnagrinėtume visas galimybes. Jei greito tarifo koregavimo nebus, 2019 m. Passporto sveikatos planas susidurs su nemokumu. Tai būtų siaubingas rezultatas. Luisviliui ir visam Kentukiui“.

Byla buvo paskirta teisėjui Thomas Wingate’ui.

Deborah Yette: 502-582-4228; dyetter@courierjournal.com; Twitter: @d_yette .

„Esu nustebęs, kad Frankfortas nuėjo šiuo keliu – man tai visiškai nėra prasminga“, – sakė Metro tarybos pirmininkas Davidas Jamesas. „Manau, kad tai siunčia siaubingą žinią Vakarų Luisviliui apie tai, ką Frankfortas mano apie Vakarų Luisvilį.

Ankstesnė informacija: Passporte rašoma, kad valstybės mažinimas kelia grėsmę ateičiai, naujajai Luisvilio būstinei

Kentukio medicinos tarnybos komisarė Carol Steckel penktadienį sakė, kad „Passport“ teiginys, kad valstija gali siekti nutraukti veiklą, yra „absurdiška“.

„Nesąmonė tvirtinti, kad Medicaid paslaugų departamentas ar kas nors kitas norėtų iš rinkos išstumti Kentukyje įsikūrusį draudiką, kuriame dirba šimtai žmonių“, – sakoma Sveikatos ir šeimos paslaugų kabineto pranešime.

Tačiau Metro tarybos narė Barbara Sexton Smith, kurios rajonas apima Vakarų Luisvilio dalį, kur Passportas planuoja įsikurti, valstijos veiksmus pavadino „politinėmis patyčiomis“ ir teigė, kad būstinės praradimas „būtų pražūtingiausias smūgis.

Luisvilio meras Gregas Fischeris ketvirtadienį pareiškė, kad yra susirūpinęs dėl „Passport“ narių, taip pat dėl ​​naujos būstinės, kuri statoma 18-oje ir Brodvėjuje, kartu su nauja YMCA – kompleksu, kurį Vakarų Luisvilio lyderiai ir miesto pareigūnai sveikino kaip ekonominį palankumą ilgą laiką badaujančiai miesto daliai. darbo vietų kūrimui ir verslo augimui.

„Mums tai tikrai svarbi problema“, – sakė Fischeris. „Tai gali turėti įtakos ne tik sveikatos priežiūros paslaugų teikimui, kurią turėtų turėti visi… bet ir 18-ojoje būstinėje bei Brodvėjuje, ir impulsą, kurį tai suteikia Vakarų Luisviliui.

Skaityti daugiau:Rasizmas, darbai ir pensijos: 5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie Fischer 2019 m. planus

Steve’as Tarveris, Didžiojo Luisvilio YMCA generalinis direktorius, sakė, kad YMCA pareigūnai džiaugėsi sužinoję, kad Passport planuoja prisijungti prie jų naujajame komplekse, kurio būstinė, kurią jis įsivaizduoja kaip sveikatos ir sveikatingumo miestelį.

„Mes norime būti apie sveiką gyvenseną ir jaunimo vystymąsi bei socialinę atsakomybę“, – sakė Tarveris. "Mes juos džiaugiamės visą kelią. Mūsų misijos tokios panašios."

„The Courier Journal“ trečiadienį pranešė, kad „Passport“ teigia, kad praėjusiais metais įvesti sumažinimai kelia grėsmę jos gyvybingumui. Bendrovės, nagrinėjančios Medicaid ieškinius dėl maždaug 310 000 mažas pajamas turinčių ir neįgalių žmonių Džefersono apygardos regione, pareigūnai sakė, kad ji kelis mėnesius bandė derėtis su valstybės pareigūnais dėl sprendimo.

Carteris savo laiške teigė, kad Passportas mano, kad valstijos tarifų nustatymo procesas yra „labai ydingas“ ir nusipelnė atidžiau išnagrinėti.

Steckel savo pareiškime teigė, kad valstybės pareigūnai bandė būti „skaidrūs ir objektyvūs“ apie procesą ir mielai paaiškins išsamiau, galbūt per įstatymų leidybos komiteto posėdį.

Passportas teigė, kad tarifų pakeitimas labiausiai paveikė, nes jis sumažina maždaug 4,1 procento tarifus Džefersono apygardos regione, kur Passport vykdo didžiąją dalį savo verslo, o likusioje valstijoje, kur dalijasi keturios komercinės draudimo bendrovės, tarifai padidinami apie 2,2 procento. sudarė didžiąją dalį likusio valstijos Medicaid verslo.

Passport, pirmoji Kentukio Medicaid valdoma priežiūros organizacija, buvo sukurta 1997 m. kaip bandomasis projektas, skirtas kontroliuoti išlaidas Džefersone ir 15 aplinkinių apskričių. Vėliau valstybė išplėtė valdomą priežiūrą visoje valstijoje, įtraukdama pelno siekiančias komercines draudimo bendroves.

Federalinė vyriausybė skiria apie 80 procentų pinigų Kentukio 11,5 milijardo dolerių per metus programai „Medicaid“, kuri teikia sveikatos priežiūros paslaugas beveik 1,4 mln.

2018 m. liepos 1 d. priimtas valstybės sumažinimas sukelia didelių nuostolių „Passport“ ir gali kelti pavojų Kentukio draudimo departamentui, rašoma bendrovės oficialiame kreipimesi į valstybės pareigūnus. 2018 m. ji prarado 60 mln. USD, o 2019 m. planuoja patirti iki 144 mln. USD, sakoma kreipimesi.

Jei jo grynoji vertė nukristų per mažai, „Passport“ bus perimta arba likviduota, teigiama apeliaciniame skunde.

Daugiau antraščių: Teisėjas siūlo atidėti Kentukio Medicaid kapitalinį remontą. Bevinas sako ne

Jame nenurodyta, kas nutiktų daugiau nei 300 000 paso narių, jei taip atsitiktų. Tačiau 2013 m., kai Sent Luiso sveikatos priežiūros įmonės Centene Corp valdoma priežiūros įmonė iškrito iš Kentukio Medicaid rinkos, valstybė perkėlė savo 125 000 vartotojų į kitas įmones.

Carteris savo laiške teigė, kad „Passport“ panaikinimas yra baisus kompromisas, kad Kentukis sutaupys santykinai nedideles lėšas dėl sumažinimų.

Jis taip pat laiške pažymėjo, kad valstybės pareigūnai nurodė, kad valstybės Medicaid lėšos neturėtų būti naudojamos „ekonominiam vystymuisi“, ty naujos „Passport“ būstinės statybai – šis argumentas, jo teigimu, yra klaidingas.

Passport nuomoja komercines biuro patalpas pietrytinėje Džefersono grafystėje ir ieškojo naujos patalpos, kai nusprendė statyti savo būstinę.

„Ilgalaikėje perspektyvoje lizingas kainuoja daugiau nei nuosavybė ir suteikia mažiau stabilumo bei lankstumo“, – sakoma Carterio laiške.

Ir niekam nekyla klausimų, kur yra keturios komercinės draudimo bendrovės, kurios taip pat teikia administruojamą Medicaid priežiūrą – „Aetna Better Health of Kentucky“, „Humana CareSource“, „WellCare of Kentucky“ ir „Anthem“, – rašoma jo laiške. Valstybė taip pat neprieštarauja, kai tos įmonės uždirba pelną, rašoma pranešime.

„Niekas nelaužo rankų kiekvieną kartą, kai vienas iš jų paskelbia akcininko dividendus“, – sakoma jo laiške.

„Passport“ yra vienintelė įmonė iš penkių, kurios beveik vienintelis pajamų šaltinis yra „Kentucky Medicaid“. Tai antras pagal dydį paslaugų teikėjas po „Wellcare“.

Carterio laiške teigiama, kad būstinės projektui finansuoti „Passport“ daugiausia naudoja grynųjų pinigų atsargas, kurias sukaupė per 20 metų iš investicijų ir valdomo atskiro „Medicare“ plano.

Ir persikėlęs į vakarinį Luisvilį, jis atsiduria pačioje kaimynystėje, kur gyvena daugelis jos stojančiųjų, skirtingai nei kitos valdomos globos organizacijos arba MCO, rašoma jo laiške.

„Passport pasirinko tai, apie ką joks kitas MCO nebūtų pagalvojęs – savo būstinę įkurdinti pačioje gyventojų, kuriems jis aptarnauja, širdyje“, – sakoma jame. „Šis žingsnis leis „Passport“ tiesiogiai ir teigiamai paveikti savo narius, sprendžiant daugelį socialinių sveikatą lemiančių veiksnių, teikdama darbo vietas, mokymus, maistą, sveikatos paslaugas ir daugybę kitų privalumų, kurių taip dažnai atsisakoma arba kurie nepasiekiami. jo populiacijos“.

Valstijos senatorius Morganas McGarvey, Luisvilio demokratas, dirbantis teisėkūros Medicaid priežiūros komitete, sakė, kad jį nustebino valstijos veiksmai, turintys įtakos pasui.

Pasak jo, komitetas reguliariai išklauso skundus dėl valdomų priežiūros įmonių – dažniausiai dėl pavėluoto mokėjimo arba atsisakymo teikti paslaugas, tačiau „Passport“ pateikia daug mažiau skundų.

„Nuo tada, kai dirbau įstatymų leidyboje, „Passport“ visada buvo vienas iš gerų paslaugų teikėjų“, – sakė jis. "Passport teikia priežiūrą ir paslaugas žmonėms Luisvilyje, kurie yra svarbi mūsų gyventojų dalis. Nežinau, kas galėtų greitai imtis veiksmų ir perimti tai, ką jie daro."

Deborah Yette: 502-582-4228; dyetter@courierjournal.com; Twitter: @d_yette . Palaikykite stiprią vietinę žurnalistiką užsiprenumeruodami šiandien: courier-journal.com/deborahy .

Prie šios istorijos prisidėjo reporteris Darcy Costello.

Visos tautos valstybės penktadienį ėmėsi dar griežtesnių požiūrių į kovą su koronavirusu, o prezidentas Trumpas Trumpas paskelbė naujus federalinius veiksmus, siekdamas sustabdyti didėjantį ekonominį chaosą dėl pandemijos.

Kadangi COVID-19 ir toliau dramatiškai keičia gyvenimus, mirčių skaičius JAV ir užsikrėtimo lygis pradėjo didėti nerimą keliančiu lygiu – nuo ​​pirmadienio mirčių skaičius išaugo beveik trigubai, o infekcijų – daugiau nei keturis kartus. Nuo trečiadienio vakaro JAV užregistruota daugiau nei 10 000 naujų užsikrėtimo atvejų.

Mokesčių diena buvo perkelta į liepą, o JAV studentams šiais metais nereikės laikyti kasmetinių valstybinių testų. Kalifornija, Niujorkas, Ilinojus ir Pensilvanija ėmėsi drąsių veiksmų, kad sulėtintų plitimą, ir tai darydami įsakė milijonams likti savo namuose, nebent tai būtų absoliučiai būtina.

JAV užregistravo mažiausiai 249 mirtis ir daugiau nei 19 285 patvirtintus infekcijos atvejus. Prieš keturias dienas šie skaičiai siekė 85 mirtis ir 4600 atvejų.

Visame pasaulyje žuvusiųjų skaičius perkopė 11 200, o Italijoje penktadienį buvo didžiausias vienos dienos padidėjimas. Remiantis Johns Hopkins universiteto duomenų skydeliu , visame pasaulyje yra daugiau nei 272 000 patvirtintų atvejų.

Tarp priemonių, kurias Trumpas paskelbė penktadienį:

  • Neesminių kelionių tarp JAV ir Meksikos apribojimas
  • Leisti skolininkams, turintiems federalines studentų paskolas, pristabdyti mokėjimus dviem mėnesiams be palūkanų.
  • Priimti Gynybos gamybos įstatymą, kad būtų gautos ypatingos svarbos medicinos reikmenys

Tačiau prezidentas sakė nemato nacionalinio karantino poreikio. „Nemanau, kad mums tai kada nors pasirodys būtina“, – sakė jis.

loading...

Lihat Juga

Revitaprost a zdraví moči: Výhody a úvahy

Revitaprost a zdraví moči: Výhody a úvahy Zdraví močových cest je zásadním aspektem celkové pohody …